KONST / Litografier / Färglitografi 13967206
nr 1396 7206
Dag Peterson
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), björnar. Motivet: 39x56cm, yttermått inklusive ram: 55x70cm
Dag Peterson, svensk författare och målare född 1939.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:21:57
7/5 18:51:00
300 kr
10/5 18:17:30